Marmara Titanyum

Şirketimiz Marmara Titanyum, 2004 yılında faaliyetine başlamış olup, Türkiye ve Avrupa ülkelerinde endüstriyel ve medikal alanlarında Titanyum ve Titanyum alaşımları tedarik eden bir firmadır.
Ürünlerimiz Titanyum, Tantalum ve Niyobyum serilerinden olup sac, levha, çubuk, tel, boru, serpantin, sepet, hedef, pota, bot, halka, vida, somun, vb. malzemeleri kapsar.

Tüm ürünler; ASTM B348, ASME SB348, ASTM B265, ASTM B381, ASME SB381, ASTM SB338, ASME SB338, ASTM B861, ASTM F67, ASTM F136, MIL-T-9046, MIL-T-9047, AMS 4928, AMS 4911, AMS 4961, ISO5832/2-3, WL3.7024, WL3.7034, WL3.7064 gibi başlıca standartlar uyarınca imal edilmektedir. Ürünlerimiz uzay sanayii, medikal sekötü, gemi inşası, petrol, tıbbi malzemeler, asite mukavementi dolayısıyla sülfürik asitte vb daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Titanyum malzemeler, uluslararası standartlarda olup, malzeme ile birlikte sertifikaları verilmektedir. Müşterilerimiz için mümkün olduğunca en yüksek kaliteyi, en rekabetçi fiyatları, hızlı teslimatı ve mükemmel hizmet sunmaya odaklanmış bulunmaktayız. Görevimiz, müşterilerimizi olabildiğince memnun etmektir. Çalışmalarımızın müşterilerimize değer katacağı umudunu taşımaktayız.  

Misyon ve Vizyonumuz  
Marmara Titanyum,  10 yıldır müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda, müşterileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için, farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.  

Kalite Politikamız
Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.